CENÍK

Ceny auditních služeb

Při poskytování auditních služeb stanovujeme cenové nabídky individuálně za každou zakázku. Základem je pro nás pracnost vyjádřená plánovaným počtem člověkohodin odpracovaných na dané zakázce. Podkladem nám jsou informace klienta o očekávaném počtu položek zaúčtovaných v účetním deníku za dané účetní období, o hodnotě aktiv, výši obratu, počtu zaměstnanců, počtu přijatých a vydaných faktur, pokladních dokladů, bankovních dokladů, interních dokladů. Klientovi pak v návaznosti na průběžný postup auditu vystavujeme dílčí faktury v návaznosti na provedení jednotlivých etap. Na základě vyplnění níže uvedených podkladů Vám můžeme zaslat cenovou nabídku. Pro individuální kalkulaci nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu polacek@aduko.cz

Ceny daňových služeb

Ceny daňových služeb jsou obdobně jako u auditu odvozovány od pracnosti a odhadu doby potřebné pro řešení dané problematiky, a to na prostudování materiálů, přípravu a kontrolu odpovědi. Klient je předem u zakázek většího rozsahu seznámen s počtem hodin, plánovaných k řešení jeho dotazu. Při zpracování jednotlivých daňových přiznání je s klientem předem dohodnuta celková částka za zpracování přiznání a odsouhlasená výše odměny je pak součástí příkazní smlouvy na zpracování konkrétního přiznání.

Ceny účetních služeb

Každé řešení pro naše klienty je založeno na individuálním přístupu. Na základě vzájemné diskuse je pak stanoveno společně nejvhodnější řešení splňující požadavky konkrétního klienta. Cena je odvozena od celkového rozsahu a náročnosti daného řešení.

Poptávka auditu

Pošlete nám Vaši nezávaznou objednávku na audit, žádost o informace nebo cenovou nabídku. Odpovíme Vám a domluvíme si schůzku. Kontaktní e-mail: aduko@aduko.cz, polacek@aduko.cz

Pro přesnější kalkulaci si prosím stáhněte tento soubor, vyplňte a zašlete přes poptávkový formulář.

Poptávka auditu
Kontrolní kód
(ochrana proti spamu)
Položky označené tučně jsou povinné.

Údaje získané prostřednictvím kontaktního formuláře nebudou předány třetí osobě. Údaje jsou shromažďovány se souhlasem uživatele. Slouží pouze nám, abychom mohli uživatele zpětně kontaktovat a navrhnout naší cenovou nabídku. Na zadaný e-mail nebude rozesílána nevyžádaná pošta.